Aktualności

Szczegóły

Powitanie Wiosny i Dzień Ucznia 2016

     Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny i Dnia Ucznia 1 kwietnia 2016 r.  została zorganizowana impreza na sali gimnastycznej zarówno dla uczniów I,  jak i II etapu edukacyjnego. Organizatorami akcji były p. Marta Jaroszyńska oraz p. Barbara Ejsmont. Każda klasa miała za zadanie przygotować okrzyk na powitanie wiosny. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali swoje wiosenne stroje, a klasy IV-VI zgodnie i solidarnie przybrały wylosowane wcześniej kolory.

     Tak oto cała nasza szkoła przybrała wszystkie kolory tęczy. Analizując całą rywalizację, komisja w składzie: p. Grażyna Burdon, p. Irina Kowalik oraz p. Elżbieta Zając po burzliwych naradach orzekła następujący werdykt i przyznała następujące nagrody:

Kategoria klas I-III:
I miejsce – I d – puchar przechodni w postaci pluszowego bociana, III a - dyplom uprawniający klasę do trzech dni bez pracy domowej,
II miejsce – II b - dwa dni bez pracy domowej,
III miejsce – I c – dzień bez pracy domowej
    
Kategoria klas IV-VI:
I miejsce – IV a - dyplom uprawniający klasę do dnia bez kartkówek, sprawdzianów i testów,
II miejsce -  IV b - dzień bez pracy domowej
III miejsce – V c – godzina lekcyjna bez pytania, sprawdzianów, testów i kartkówek.

Wszystkie zwycięskie klasy zostały nagrodzone również słodyczami.

     Równie atrakcyjnym punktem naszej wiosennej imprezy był wyjątkowy pokaz mody uczennic klasy VI A. Grupa szóstoklasistek, tj. Kornelia Niebrzegowska, Martyna Sznura, Martyna Ostasiewicz, Maja Bogdańska, Emilia Santanocito, Julia Piątkowska oraz Małgorzata Paskudzka, zaprezentowały nam kreacje pod hasłem ulubione, eleganckie, imprezowe oraz balowe. Jako przerywnik pokazaliśmy również talent muzyczny naszych szkolnych, bardzo obiecujących piosenkarzy. Kacper Głos (VA), Elena Mańko (I A), Magda Romanowska (III B), Oliwia Grabowska (II D), Natalia Niewęgłowska (IVA) oraz Wiktoria Dołęga (IV C) zebrali gromkie brawa za swój cudowny śpiew.

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012