Aktualności

Szczegóły

"Listy dla Ziemi" z Radzynia

    Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej akcji edukacji ekologicznej "Listy dla Ziemi" zorganizowanej przez Miasto Radzyń Podlaski.

     Głównym elementem akcji było napisanie listów o tematyce ekologicznej przez młodych ludzi, które skierowane były do dorosłych. Listy pisali uczniowie klas III - VI na specjalnym papierze listownym wykonanym z makulatury, który otrzymali od Fundacji Ekologicznej ARKA. Pisanie listów przez dzieci zostało poprzedzone prelekcją dla klas III zorganizowaną przez Miasto oraz P.E.C. w Radzyniu Podlaskim o tematyce ekologicznej pod hasłem "Radzyńską misją walka z NISKĄ EMISJĄ".
    Spośród 730 prac wybrano 7 najlepszych. Niestety tylko 3 z 7 weźmie udział w ogólnopolskim konkursie na najlepszy "List dla Ziemi", zorganizowanym przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielsko Białej.
Praca, z naszej szkoły, która będzie reprezentowała Radzyń Podlaski w w/w konkursie należy do:

Magdaleny Wardziak z klasy III b
Wyróżnione prace należą do:
1. Oli Bednarczyk z klasy III b
2. Karola Białka z klasy III c

Nagrodzone prace

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012