Aktualności
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 24, czerwiec 2016 13:50
- Odsłony: 8756
Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria2016/pozegnanie3a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
16 czerwca odbyło się wyjątkowe dla nas, uczniów klasy III a, spotkanie. W obecności zaproszonych gości, rodziców i bliskich, pożegnaliśmy trzecią klasę. W wierszach i piosenkach wspominaliśmy trzy lata nauki oraz dziękowaliśmy wszystkim obecnym za trud włożony w wychowanie i przekazywanie wiedzy.
Najbardziej podobała nam się inscenizacja i gra na fletach. Po uroczystości czekała nas niespodzianka. Nasi rodzice poczęstowali wszystkich zebranych pysznym tortem, na którym był napis "Uczniowie klasy III a - pani wychowawczyni". Na zakończenie spotkania było wspólne zdjęcie. Wszyscy cieszyliśmy się, bo było bardzo miło. Razem z rodzicami długo wspominaliśmy to spotkanie.
Uczniowie klasy III a
{gallery}galeria2016/pozegnanie3a{/gallery}

