Rok szkolny 2020/2021

Procedury dotyczące funkcjonowania szkoły i bezpieczeństwa

od 1 września 2020r.

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły!

1 IX 2020r. rozpoczynamy nowy rok  w formie stacjonarnej i z radością Was  powitamy. Wymagania stawiane przed szkołami w związku z pandemią powodują wiele zmian w codziennym funkcjonowaniu, jednak najważniejsze-spotkamy się w realnej przestrzeni! Wykonano niezbędne  remonty i prace porządkowe.

Wydawnictwa dostarczyły podręczniki. Szkoła czeka! Świetlica i stołówka zaprasza! Dysponujemy niezbędnymi, właściwymi dla szkół, środkami koniecznymi do profilaktyki chorób zakaźnych. Uczniowie klas IV, V i VI będą dysponować własnymi szafkami ustawionymi w holu prowadzącym do hali. Uczniowie kl. I-III maja szafki w swoich klasach.

Ze względu na sytuację wprowadzamy zmiany w organizacji pracy szkoły. Musimy dbać o zdrowie dzieci i dorosłych, stosując zasady higieny i bezpieczeństwa wskazane przez MEN, MZ i GIS. Szczegółową strategię funkcjonowania przedstawiamy w  załączeniu. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie dla dobra całej społeczności. Procedury i działania będziemy doskonalić na podstawie bieżących diagnoz i w miarę potrzeb oraz w konsultacji
 z Rodzicami.

Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni

Procedura bezpiecznych zachowań w kontekście zagrożeń zakażenia chorobą zakaźną w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim