Szczegóły

Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

od godz.

do godz.

sala

  1.  

Błażewicz Maria

wtorek

13.45

14.45

39

  1.  

Bobruk Małgorzata

poniedziałek

14.30

15.30

40

  1.  

Chwedoruk Jolanta

wtorek

14.35

15.35

29

  1.  

Filipiuk Ewa

poniedziałek

14.35

15.35

39

  1.  

Frączek Katarzyna

poniedziałek

12.45

13.45

20

  1.  

Gąsior Aneta

czwartek

13.30

14.30

30

  1.  

Giej Natalia

poniedziałek

11.25

12.25

25

  1.  

Gomółka Dorota

czwartek

12.30

13.30

21

  1.  

Góraj Grzegrz

wtorek

11.25

12.25

39

  1. 10.  

Grochoła – Kalicka Agnieszka

piątek

13.30

14.30

20A

  1. 11.  

Grzywna Kinga 

czwartek

13.15

14.15

biblioteka

  1. 12.  

Gurtat Katarzyna

czwartek

13.35

14.35

30

  1. 13.  

Jaroszyńska Marta

wtorek

13.30

14.30

38

  1. 14.  

Jurek Iwona

wtorek

12.30

13.30

16

  1. 15.  

Kłos Danuta

poniedziałek

8.50

9.50

9

  1. 16.  

Koczkodaj Anita

wtorek

7.45

8.45

20A

  1. 17.  

Korulczyk Izabela

środa

14.30

15.30

37

  1. 18.  

Kot Agnieszka

wtorek

8.00

9.00

pokój kierownika

  1. 19.  

Kowalik Irina

wtorek

13.40

14.40

36

  1. 20.  

Laskowska – Woźny Monika

wtorek

13.30

14.30

15

  1. 21.  

Leszcz Magdalena

środa

14.35

15.35

17

  1. 22.  

Lipka Teresa Agnieszka

poniedziałek

12.45

13.45

sekretariat

  1. 23.  

Maciejak Magdalena

poniedziałek

14.35

15.35

24

  1. 24.  

Maciejewska Mirosława

poniedziałek

12.30

13.30

26

  1. 25.  

Matejek Paulina

środa

11.40

12.40

14

  1. 26.  

Michalak Nina

czwartek

9.35

10.35

9

  1. 27.  

Moroniak – Młynarczyk Katarzyna

poniedziałek

7.45

8.45

20A

  1. 28.  

Nitycz Beata

poniedziałek

11.25

12.25

25

  1. 29.  

Oworuszko – Litwiniec Ilona

poniedziałek

8.00

9.00

pokój w-ce dyrektora

  1. 30.  

Piec Ewa

poniedziałek

13.45

14.35

31

  1. 31.  

Pietroń Waldemar

czwartek

12.45

13.45

7

  1. 32.  

Sielezińska Ewelina

poniedziałek

12.30

13.30

18

  1. 33.  

Sieromska Renata

wtorek

9.00

10.00

sekretariat

  1. 34.  

Smęt Mariusz

piątek

12.30

13.00

Pokój trenera

  1. 35.  

Sochal Jolanta

czwartek

12.45

13.45

11

  1. 36.  

Soczyńska Ewa

piątek

7.00

8.00

41

  1. 37.  

Szabrańska Ewa

środa

13.00

14.00

33

  1. 38.  

Szabrańska Grażyna

poniedziałek

12.30

13.30

32

  1. 39.  

Szczerba Dorota

środa

12.30

13.30

27

  1. 40.  

Szczygielska Marzena

wtorek

12.45

13.45

18

  1. 41.  

Szerszonowicz Marek

wtorek

13.45

14.45

Pokój trenera

  1. 42.  

Szram Małgorzata

poniedziałek

14.35

15.35

24

  1. 43.  

Śmieciński Patryk

czwartek

12.05

13.05

33/35

  1. 44.  

Twarowska Elżbieta

wtorek

14.35

15.35

31

  1. 45.  

Wlizło Iwona

wtorek

13.45

14.45

20A

  1. 46.  

Wlizło Janusz

środa

11.40

12.40

Pokój trenera

  1. 47.  

Wojtaś Bożena

środa

13.30

14.30

20A

  1. 48.  

Zbaracka Anna

poniedziałek

13.40

14.40

28

 

   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012